Охорона праці

Date: 9 лютого 2022 о 18:22, Refreshed 2 травня 2023 о 13:37

Тиждень охорони праці

Відомо, що немає нічого ціннішого за людське життя і здоров’я. У наш тривожний час, як ніколи раніше, надзвичайно важливим є створення безпечних умов праці для учасників освітнього процесу. З ініціативи Міжнародної організації праці кожного року 28 квітня відзначається Всесвітній день охорони праці. Ідея проведення цього дня бере початок від Дня пам’яті загиблих працівників, уперше проведеного американськими та канадськими працівниками в 1989 році. Учасники освітнього процесу Стебницької гімназії №11 імені Тараса Зозулі також долучилися до відзначення Всесвітнього дня охорони праці.

В цьому році День охорони праці, який щорічно за указом Президента України від 28.08.2006 року №685» відзначається 28 квітня, проходить під девізом «Безпечне та здорове робоче середовище – основний принцип та право на роботі».

У нашому освітньому закладі питанням охорони праці приділяється належна увага не лише в День охорони праці, а й упродовж навчального року.

З метою пропагування безпеки життєдіяльності та здорового способу життя, практичного відпрацювання учасниками освітнього процесу дій в умовах виникнення надзвичайних ситуацій для захисту, рятування та збереження здоров’я людей, забезпечення готовності учасників освітнього процесу до дій у разі пожежі та інших надзвичайних ситуацій: організовано виставку нормативної і фахової літератури з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності, проведено внутрішній аудит стану охорони праці у навчальних кабінетах; стану ведення журналів обліку інструктажів тощо; класними керівниками проведено виховні години “28 квітня - Всесвітній День ОП”, учні початкової школи переглянули й обговорили поведінку персонажів мультфільмів з огляду на виконання правил безпечної поведінки, створили колаж на тему охорони праці й безпеки життєдіяльності.

Усі учасники сьогоднішніх активностей запам’ятали, що охорона праці – це система заходів, спрямованих на збереження здоров’я та працездатності людини.

Конституція України гарантує всім працівникам право на безпечні умови праці. Створення таких умов і є завданням охорони праці.

Тож нехай робота буде безпечною і приносить задоволення!

(Заступник директора Галина ХИМИН, Монтаж відео Маріанна Вишневська)