СЕРЦЕ ДОБРОТИ
Учні початкових класів Стебницької гімназії 11 імені Тараса Зозулі долучилися до Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства» .Було проведено годину спілкування. Де обговорювалися питання щодо агресивної поведінки та проявів насильства між дітьми.
Також діти своїми ніжними долоньками створили СЕРЦЕ ДОБРОТИ. В якому кожен мав змогу написати свої добрі та щирі побажання. ( Соц.педагог Пулик Віра Михайлівна)
Ми за світ проти насилля
Мабуть радісними є очі дітей,коли у них щасливе дитинство, коли ніщо не пригнічує і не турбує. А сумним - коли діти зазнають страждань, приниження.
На жаль, ми живемо у світі, де існує таке негативне явище, як насилля.
І коли насильство чиниться поруч з нами, чи у нас в домі, в школі, на вулиці, ми здатні зупинити його!!!
Виховна година в 7-А класі Стебницької гімназії 11 імені Тараса Зозулі "Ми за світ проти насилля".
Більше фото тут
16 днів проти насильства
Щорічно в Україні, з 25 листопада до 10 грудня, проводиться Міжнародна кампанія «16 днів проти насильства». Ці дні створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно людини та дії щодо захисту її прав, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над особистістю, залежно від її статі, кольору шкіри, індивідуальних особливостей є порушенням прав людини. Тому у Стебницькій гімназії № 11 імені Тараса Зозулі було проведено ряд заходів, спрямованих на формування учнівської свідомості щодо нетерпимого ставлення до насильства. Тематичне спілкування, години психолога сприяли формуванню навичок конструктивної взаємодії .
Учні 6-А класу спільно з психологом гімназіїї вирішували проблемні питання щодо доброчесності, вчилися співпраці та веденню діалога у конфліктах, творили коло толерантності та добра. Діти 6-Б класу демострували приклади дружнього ставлення, підтримки та взаємодопомоги, вчилися протидіяти негативним впливам, говорили про спільний шлях у подоланні проблеми насильства. ( Якуц А.Ю.)
Учні 3 класу долучилися до Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства» з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім‘ях, жорстокого поводження з дітьми , протидії торгівлі людьми.
Більше фото тут
НАСИЛЛЮ - НІ!!!
Сьогодні учні 5-В класу Стебницької гімназії 11 їм. Тараса Зозулі підтримали акцію "16 днів проти насильства". Діти створили цікавий колаж з малюнків, який передав їхні прагнення та мрії. Кожен хоче розуміння в сім’ї, класі, суспільстві. Усі ми прагнемо , щоб нас любили та підтримували, поважали. Будь - яке насилля породжене злом, примітивністю, слабкістю, неосвіченістю. Тож скажімо насиллю - НІ!!! Бажаємо всім взаємного тепла, щирості, турботи та піклування! Любіть один одного!!!
Учитель української мови та літератури Дирко О.Р.
Більше фото тут
СНІД: ПОДУМАЙ ПРО МАЙБУТНЄ - ОБЕРИ ЖИТТЯ!
За всю історію людства спостерігалося безліч найрізноманітніших вкрай негативних явищ. Якщо виключити згубні природні катастрофи, а так само нескінченну низку жорстоких кровопролить, які мільйонами забирали людські життя, то найпершим лихом є епідемії смертельних для людини хвороб. Одна з останніх епідемій нашої сучасності була прозвана чумою 20-го століття – синдром набутого імунного дефіциту – СНІД. Не дивлячись на досягнення нашої прогресивної науки, ми змушені, на превеликий жаль, констатувати, що боротьба з нею ще далеко не закінчена. Факти вперто свідчать, що навіть численні міжнародні та урядові програми по боротьбі з пандемією ВІЛ-інфекції та СНІДу не дозволяють нам ще залишити цю епідемію в минулому. Оцінивши загрозу, що насувається і можливі катастрофічні наслідки, ще в 1987-му році Джеймс В. Бунн і Томас Неттер, два співробітника з питань громадської інформації, що працювали в Глобальній програмі по боротьбі зі СНІДом при Всесвітній організації охорони здоров’я, запропонували ідею організації Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом. Ця ідея була підтримана. Дата проведення Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом була визначена -1грудня – і вперше відзначена в 1988-му році. Відзначається щорічно з ініціативи ВООЗ, відповідно до рішення Генеральної Асамблеї ООН. Символ боротьби зі СНІДом – червона стрічка, без неї зараз не проходить жодна акція в цій області.
До цієї акції долучилися учні 8-9 класів Стебницької гімназії 11 під керівництвом зауча з виховної роботи Артим З.Я. та вчителя біології Холодовою У.І.
Більше фото тут
Долоньки для тепла
У рамках акції "16 днів проти насильства'' учні 2 класу Стебницької гімназії 11 імені Тараса Зозулі активно долучилися до проведення майстерки проти будь- якого насилля . Наші долоньки для тепла, обіймів мами й тата. Щоб щасливими були Й любов‘ю повнилася хата! Ми прагнемо всі дружніх відносин , поваги один до одного, любові та розуміння. Вчитель початкових класів Петруняк Леся Теодозіівна та учні 2 класу.
Більше фото тут
ЩАСЛИВІ ЛЮДИ ЖИВУТЬ БЕЗ НАСИЛЬСТВА...
Учні 5- А класу долучилися до Всеукраїнської акції «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА», яка проводиться щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня.
Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.
МІЙ УЛЮБЛЕНИЙ СВІТ БЕЗ НАСИЛЬСТВА
Бібліотека Стебницької гімназії N11 ім. Тараса Зозулі пропагує матеріали до Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства", яка триває в Україні з 25 листопада по 10 грудня. Мета акції – привернути увагу суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, захисту прав жінок, жорстокого поводження з дітьми, торгівлі людьми, а також створення соціального простору, вільного від насильства з дотриманням прав і свобод, гідності і честі кожної людини на Землі.
Жест "Прохання про допомогу"!
Якщо побачите таку руку в машині, або в вікні будинку, або на вулиці, - це означає крик про допомогу. Можливо, над людиною коїться насильство, і вона не може втекти. Корисно, щоб про нього знали якомога більше людей.