навчання

Date: 6 серпня 2021 о 09:03

ТОВ «Навчально-консалтинговий центр «Закупівлі»

Вікторія Сергіївна тел. (050) 736-00-85, (096) 916-36-90

е-mail: zzakypivli@ukr.net

Кому: Уповноваженій особі/тендерному комітету

НАВЧАННЯ УПОВНОВАЖЕНИХ ОСІБ,ЧЛЕНІВ ТЕНДЕРНОГО КОМІТЕТУ

Зважаючи на постійне реформування законодавства  у сфері публічних закупівель запрошуємо уповноважених осіб та членів тендерного комітету Вашої організації пройти курси навчання з питань здійснення публічних закупівель за програмою: «Публічні закупівлі в Україні: від теорії до практики» та підвищити свій професійний рівень, знання, теоретичний та практичний досвід з питань проведення тендерів.

Програма курсу навчання з питань здійснення публічних закупівель передбачає загальний огляд електронної системи, останні зміни в законодавстві, функції тендерного комітету, уповноваженої особи,перехід від тендерного комітету до Уповноваженої особи, визначення предмету закупівлі, які класифікатори використовуємо, визначення порогів при застосуванні електронної системи, як відбувається планування закупівель в електронній системі, як проводити закупівлі до 50 тис. грн., огляд Prozorro Market, тендерна документація, підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі – стаття 17 Закону, кваліфікаційні критерії, Розгляд тендерних пропозицій, процедура «спрощені закупівлі», процедура відкриті торги, проведення переговорної процедури, Covid закупівлі, відповідальність у сфері публічних закупівель та дуже багато корисної інформації.

Семінар-навчання«Закупівлі робіт та послуг з поточного ремонту: від теорії до практики» - 16 вересня – лектор АРТЕМЕНКО Крістіна Феодосіївна, 1700 грн з 10.00 до 17.00, видача Сертифікату, відеозапис не надається!

ОНЛАЙН НАВЧАННЯ Загальний курс «Про публічні закупівлі»

28 липня, 04,11,18 серпня – лектор Сніжко Юлія, 1200 гр, з 10.00 до 17.00

Онлайн Семінар по електричній енергії  09 вересня 2021 року - лектор Сніжко Юлія, з 10-00 до 14-14.30, вартість 800 грн. Відеозапис не надається!

ОЧНЕ НАВЧАННЯ* (*дати орієнтовні):

м. Запоріжжя – 29-30 липня, лектор Сніжко Юлія,

м. Одеса –05-06 серпнялектор Кіт Віктор,

м. Краматорськ – 12-13 серпня, лектор Сніжко Юлія

м. Одеса –02-03 вересня, лектор Сніжко Юлія

м. Рівне 16-17 вересня, лектор Сніжко Юлія

м. Чернігів 19-20 серпня, лектор Кіт Віктор, м. Вінниця – 29-30 липня

м. Київ –  29-30 липня, м. Харків 05-06 серпня,м. Маріуполь – 19-20 серпня,

м. Львів - 05-06 серпня, м. Дніпро – 12-13 серпня,м. Херсон – 12-13 серпня, м. Житомир-16-17 серпня, м. Полтава – 16-17 серпня, м. Тернопіль – 16-17 вересня, м. Миколаїв – 29-30 липня,

м. Івано-Франківськ – 19-20 серпня, м. Суми – 19-20 серпня, м. Сєвєродонецьк – 09-10 вересня,

можливе ІНДИВІДУАЛЬНЕ НАВЧАННЯ для Вашої організації(очне або онлайн)

Після закінчення навчання слухачі отримають Сертифікат, а також мають можливість отримувати безкоштовно консультації в телефонному режимі.

Вартість онлайн навчання одного представника від організації становить — 1200,00 грн.

Вартість очного 2- х денного навчання одного представника від організації становить — 1700,00 грн.

Дистанційна форма навчання Загальний курс «Про публічні закупівлі» (самостійне вивчення матеріалів, які будуть відправлені на електронну пошту) - 800,00 грн.

А також допомога при проведенні всіх процедур торгів «Під Ключ»! (спрощені закупівлі, переговорна процедура, відкриті торги).Якщо Ви хочете пройти у нас навчання, Вам потрібно заповнити Реєстраційну форму на проходження навчання (наступна сторінка). Реєстраційні форми на проходження навчання приймаються на е-mail: zzakypivli@ukr.net.

З усіх питань щодо проходження навчання звертайтеся за номерами телефонів:

(096) 916-36-90, (050) 736-00-85 - Вікторія Сергіївна Сайт: zakypivli.com

ТОВ «Навчально-консалтинговий центр «Закупівлі»

тел. (050) 736-00-85, (096) 916-36-90 Вікторія Сергіївна

Сайт: zakypivli.com

РЕЄСТРАЦІЙНА ФОРМА НА ПРОХОДЖЕННЯ НАВЧАННЯ УПОВНОВАЖЕНИХ ОСІБ ТА ЧЛЕНІВ ТЕНДЕРНОГО КОМІТЕТУ

ЗАЯВКУ НАДСИЛАЙТЕ НА е-mail: zzakypivli@ukr.net

вкажіть бажану дату навчання ________________________________________   (приклад- онлайн 12 серпня)

Назва організації, установи, ЄДРПОУ

Поштова адреса  організації, установи для листування! (відправлення договорів, сертифікатів) ОБОВ’ЯЗКОВО

(індекс, область, населений пункт, вулиця)

Відмітити необхідне будь-якою позначкою + *